Michal ve Varech řádil jak černá ruka. Tato dívka opravdu není Karolína Plíšková

Michal ve Varech řádil jak černá ruka. Tato dívka opravdu není Karolína Plíšková Herminapress

Fanoušci nevěrného Hrdličky posílají moderátorovi jasný vzkaz: Jsi ubožák, ožrala a primitiv!

7. července 2016 20:49

V polovině června vyhrála tenisová kráska Karolína Plíšková turnaj v Eeastburne a její partner Michal Hrdlička (29) fotku své přítelkyně s vítězným pohárem vystavil na sociální síť s tím, že je na ni velmi pyšný. A právě pod tuto fotografii se jeho fanoušci po jeho karlovarské zběsilé jízdě rozhodli připojit pár komentářů. A Hrdličkovi se rozhodně líbit nebudou.

"Michale, co vám mám psát... ožralej jste prostě nádhernej (smích)! Ale chudák Karolína, válel jste se tam po každé," zněla jedna z těch hezčích reakcí.

"Nechápu, jak s takovým ko..tem může chodit... s kdejakou lůzou se líbá a válí... děs. Myslím, že by mu měla dát ihned vale!" přitvrdila slečna Nathalie.

A tahle vypadají desítky dalších reakcí. Super.cz vám nabízí některé z nich:

"Nagelovaný frajer s ostudou jedna ruka!"

"Ubožák, doufám, že ho Karolína kopne do ..., takového primitiva, co se snaží jen zviditelnit, nemá vůbec zapotřebí."

"Pyšnej můžeš být jen sám na sebe. Karolína, co je s tebou, má vysledky jak na houpačce a ještě ji podvádíš kde můžeš. Chudák holka. Jsi sobeckej namachrovanej hajzl."

"Většího debila v Česku jsem nezažila. Všude Hrdlička dělá ostudu. Válí se po babách a ještě na festivalu v Karlových Varech. Namyšlený nagelovaný ožralý č...."

"Já bych to viděla tak. Karolína konečně bude hrát bez nervů, nebude muset přemýšlet, kde s kým a co její ex dělá. Herně se vzpamatuje a bude zase vyhrávat. Každý se nějak musí spálit, aby se stal poučeným a lepším." 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz