Mel B si užívala dovolenou s manželem.

Mel B si užívala dovolenou s manželem. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Takhle umí okořenit své manželství: Zpěvačka (41) ze Spice Girls má v bikinách figuru jako profesionální atletka

3. července 2016 17:06

Slávu kapely Spice Girls už sice dávno odvál čas, ale Mel B je po čtyřicítce snad ještě žhavější než v době, kdy na pódiu řádila se svými čtyřmi kámoškami. Udržovanou postavou by mohla konkurovat i ženám, které svůj život namísto hudebního šoubyznysu zasvětily sportu.

Mel B jako sólová zpěvačka neuspěla, ale na základě dřívější popularity dosud figuruje jako porotkyně talentových soutěží, kde se chce ukázat v tom nejlepším světle. V televizi ale určitě nenadělá tolik parády jako na dovolené.

Bývalá Spice Girl si užívala na ostrově Ibiza, kde zakotvila na jachtě společně se svým manželem Stephenem Belafontem. Mel B se může pochlubit pevnou figurou, na níž dokonale vynikly světlé bikiny. Na maminku tří dětí, z nichž každé má jiného tatínka, je opravdu radost pohledět.

Zpěvačka si na jachtě dopřála sklenku sektu a pod žhavými paprsky se nechala osahávat od svého manžela. Mel B je radovánkami na jachtě proslulá. Před dvěma lety ale neměla v Sydney po ruce svého muže a na palubě se tak odehrály dívčí hrátky. 

Adam Chromý , Super.cz