Sagvan Tofi Super.cz

Finanční problémy už Sagvan Tofi zdárně řeší. Pořád má ale pocity úzkosti, když slyší slovo daně

To, že jsme potkali Sagvana Tofiho (57) jako jednoho z kmotrů videoklipu nové kapely DPH, nám vzhledem k názvu skupiny přišlo docela úsměvné. "To je jasné, vzhledem k mým finančním trablům s daněmi to chápu, Taky to ve mně vyvolává pocity úzkosti, i když už se moje problémy zdárně řeší," řekl Super.cz.

"Nejradši bych je přejmenoval, i když oni tvrdí, že se vlastně pod tím názvem skrývají iniciály jejich křestních jmen. Ale kdo ví, je potřeba být opatrný a přistupovat k tomu s rozvahou, jak říkáme u nás na Dětech ráje," dodal s úsměvem.

Sagvan prý teď tak dře, že ani nebude mít čas na dovolenou. "Chtěl jsem jet do Řecka ke kamarádovi, producentovi Oldovi Lichtenbergovi, ale nakonec jsem řekl, že ne. Doděláváme další z mnoha verzí muzikálu Čas růží s písničkami Karla Gotta, před pár dny jsem přijel z Bratislavy, kde jsme měli velké vystoupení s Dětmi ráje, a na podzim bude další turné po Česku. A protože se to dobře prodává, tak asi pojedeme dvojáky, takže mám našlapaný program," vypočítal.

Konkurzy na Čas růží chystá na září, premiéra bude v březnu. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků