Ondřej Brzobohatý s první manželkou Johanou

Ondřej Brzobohatý s první manželkou Johanou Profimedia.cz

Kuchařová nebude jeho první nevěstou: Podívejte se, jak to Ondřeji Brzobohatému slušelo, když se před osmi lety poprvé ženil

29. června 2016 15:08

Hudebník Ondřej Brzobohatý (35), který si nedávno nechal změnit příjmení na Gregor, by se podle všech dostupných informací měl ve čtvrtek oženit s naší jedinou Miss World Taťánou Kuchařovou (30).

Zatímco pro blonďatou modelku to budou první, a jak asi doufá každá nevěsta i poslední vdavky, Ondřej už si roli ženicha jednou vyzkoušel.

Předsvatební nervozita tak pro něj není žádnou novinkou. Ondřej se roku 2008 oženil s produkční Johanou (36), ale po čtyřech letech se manželství rozpadlo. Na svatbě tehdy chyběli Ondřejovi rodiče, tatínek Radoslav Brzobohatý (✝79) i maminka Hana Gregorová (65), kteří si prý s nevěstou nepadli do oka a se synovou svatbou nesouhlasili.

Po rozvodu sice Ondřej měl několik krátkých známostí, ale opravdu vážný vztah začal mít až s Kuchařovou, s níž žije už tři roky.

Ani po nevydařeném manželství však oblíbený muzikant na svatby nezanevřel a svou současnou lásku pojme za svou ženu. Tentokrát by jeho maminka Hana Gregorová na svatbě neměla chybět. Otázkou zůstává, zda s ní přijde i její o 32 let mladší přítel Ondřej Koptík

Anna Veškrnová , Super.cz