Ondřej Brzobohatý s první manželkou Johanou

Ondřej Brzobohatý s první manželkou Johanou Profimedia.cz

Kuchařová nebude jeho první nevěstou: Podívejte se, jak to Ondřeji Brzobohatému slušelo, když se před osmi lety poprvé ženil

Hudebník Ondřej Brzobohatý (38), který si nedávno nechal změnit příjmení na Gregor, by se podle všech dostupných informací měl ve čtvrtek oženit s naší jedinou Miss World Taťánou Kuchařovou (34).

Zatímco pro blonďatou modelku to budou první, a jak asi doufá každá nevěsta i poslední vdavky, Ondřej už si roli ženicha jednou vyzkoušel.

Předsvatební nervozita tak pro něj není žádnou novinkou. Ondřej se roku 2008 oženil s produkční Johanou (36), ale po čtyřech letech se manželství rozpadlo. Na svatbě tehdy chyběli Ondřejovi rodiče, tatínek Radoslav Brzobohatý (✝79) i maminka Hana Gregorová (69), kteří si prý s nevěstou nepadli do oka a se synovou svatbou nesouhlasili.

Po rozvodu sice Ondřej měl několik krátkých známostí, ale opravdu vážný vztah začal mít až s Kuchařovou, s níž žije už tři roky.

Ani po nevydařeném manželství však oblíbený muzikant na svatby nezanevřel a svou současnou lásku pojme za svou ženu. Tentokrát by jeho maminka Hana Gregorová na svatbě neměla chybět. Otázkou zůstává, zda s ní přijde i její o 32 let mladší přítel Ondřej Koptík

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků