Alice Bendová

Alice Bendová Michaela Feuereislová

Jako zdravotnice by Alice Bendová neuspěla: Svého psa ošetřila takovým způsobem, že ho museli zachránit na veterině!

Herečka Alice Bendová (47) by se zřejmě jako ošetřovatelka neuživila. Pacienti mužského pohlaví by ji sice jistě zbožňovali kvůli sexy postavě, ale se šikovností už to tak slavné není. Když před pár dny poskytovala první pomoc svému psovi, museli nakonec kvůli jejímu zásahu vyhledat veterináře.

„No ano, já nejsem šikovná a náš pes je hysterka, což je nešťastná kombinace. Snažila jsem se mu vytáhnout klíště, které jsem ale přetrhla vejpůl, takže jsme mazali na veterinu,“ popsala Alice Super.cz svůj zásah a dodala: „S klíšťaty mám přitom bohaté zkušenosti. Dvě děti, tři psi. A všichni milujeme zahradu, les, parky.“

A jelikož má Alice na nadcházející prázdniny naplánovaný bohatý program, zásobila se několika baleními přípravku proti klíšťatům. „Pojedeme na vodu, a když to přežiju, tak i pod stan. A tam asi nebude o různou havěť, včetně klíšťat, nouze. Taky se chystáme do Chorvatska, do Rakouska na kola, na české hrady a zámky. Plány máme velké, snad to přežijeme bez úhony,“ usmívala se Alice. 

Super.cz


Časová osa článků