Jana s manželem Michalem

Jana s manželem Michalem Foto: Jan Martinec

Takhle to slušelo bývalé hvězdě Novy, nyní moderátorce České televize, ve svatebkách. Jak se vám líbí?

Moderátorka České televize a bývalá hvězda televize Nova Jana Marečková je už šestý den vdanou paní. Na zámku Liblice se provdala za přítele Michala Bílka, se kterým je dva roky. Moderátorka, která v roce 2009 vyhrála titul Miss Academia, byla ve svůj velký den nádherná.

Vdávala se v romantických bílých krajkových šatech doplněných dlouhým závojem. Ženich oblékl tmavomodrý oblek. Ze svojí nádherné nevěsty nemohl spustit oči. Ostatně ve svatebkách ji opravdu viděl až u oltáře.

"Zní to asi jako klišé, ale bylo to vážně pohádkový. Už před svatbou jsem přespávala v zámeckém pokoji jako pro princeznu, ráno mi přinesli snídani do postele a pak už se u mě střídali rodiče, kamarádky, vizážistka, florista, fotograf, kameraman... Jen před ženichem jsem se schovávala až do samotné svatby," řekla Super.cz Marečková.

"Manžel prý čekal, že mi to bude slušet, ale když mě uviděl, úplně oněměl. Já v transu vnímala jen slzy dojetí," dodala moderátorka, která přijala manželovo příjmení, ale zároveň si nechala to své. V občance tak bude mít Jana Bílek Marečková.  

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků