Povinná letní výbava? Prodyšná a lehká podprsenka. Vyzkoušejte revoluční 3D Spacer!

30. června 2016 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Každá žena se v létě potýká se stejnými nepříjemnostmi – nepříjemné pocení pod podprsenkou, nepohodlný střih, nepadnoucí košíčky, proznačující se švy… Tento výčet spojený se spodním prádlem by mohl jít do nekonečna. Ale nemusí! Stačí si najít tu pravou – perfektní podprsenku, která se vám přizpůsobí tak, že o ní nebudete vědět.
Co očekáváte od ideální podprsenky?

Co očekáváte od ideální podprsenky?

Podle provedeného průzkumu oslovené ženy uvedly, že od podprsenky hlavně očekávají pohodlí při nošení. Jako druhé nejdůležitější hledisko uvádí vzhled a třetí v pořadí perfektně vytvarovaný dekolt. Nakonec následoval požadavek dobrého vzhledu pod oblečením - je přeci trapné, když podprsenka proznačuje švy skrz oblečení. Podprsenka 3D Spacer splňuje všechny nejdůležitější požadavky vyjádřené oslovenými ženami. Ale nejen to. Má i vlastnosti, které ji řadí mezi opravdu revoluční kousky.

Více
nyní na ASTRATEX
Podprsenka, která dýchá

Podprsenka, která dýchá

Patentovaná technologie 3D Spacer zajišťuje dokonalou prodyšnost. Speciální dvouvrstvý porézní materiál se vzduchovou mezerou je mimořádně lehký a vysoce prodyšný. Díky této sendvičové konstrukci dokážou košíčky během nošení dokonale reagovat na změny vaší tělesné teploty a odvádět případnou vlhkost. Proto zůstává tato neuvěřitelně lehká podprsenka uvnitř suchá i při vyšší tělesné zátěži či během parných letních dní. A nyní ji navíc pořídíte v novém designu – co říkáte na stříbřitě lesklou variantu s ozdobnou krajkou?

Koupit
nyní na ASTRATEX
Pro každý den, pro každou příležitost

Pro každý den, pro každou příležitost

Hladké košíčky beze švů dokonale splynou s křivkami vašeho těla. Podprsenka se tak skvěle hodí i pod opravdu těsné oblečení či tenká trika. „Testovala jsem Spacer pod přiléhavými triky a halenkami. V popisu podprsenky stálo, že nebude vidět pod oblečením. A to se také stalo, švy opravdu neproznačuje," říká Jana P. Přesvědčte se samy a vyzkoušejte jednu ze čtyř barevných variant dvou modelů. Dáte přednost bílé, černé, smetanové tělové nebo kávové barvě? A zvolíte model s krajkovým obvodem, nebo vsadíte na jednoduchost?

Koupit
nyní na ASTRATEX
Pro prsa všech velikostí

Pro prsa všech velikostí

Tato revoluční podprsenka je určena pro každou ženu, která touží po komfortu. Skvělé vlastnosti košíčků Spacer a komfortní široká ramínka ocení všechny ženy. Především však ženy s opravdu velkými ňadry - výhradní prodejce pro Českou republiku Astratex s.r.o. nabízí podprsenky 3D Spacer v široké škále velikostí. Paní K., která podprsenku testovala, nosí velikost 80/D a v testovacím protokolu uvedla: „Konečně se nepotím! Ženy, které mají větší prsa, moc dobře vědí, o čem mluvím...“ Nový model Viola 3D Spacer v tajemně fialovém odstínu bude navíc slušet blondýnkám, brunetkám i zrzkám!

Koupit
nyní na ASTRATEX