To nejlepší z show Tvoje tvář má známý hlas

To nejlepší z show Tvoje tvář má známý hlas Foto: Super.cz/ archiv TV Nova

9 nejlepších proměn show Tvoje tvář má známý hlas: Byla lepší Edith Holišová, Conchita Chýlková, nebo Pink Pazderková?

8. června 2016 9:15

V sobotním finále se rozhodne o tom, kdo se stane absolutním vítězem oblíbeného televizního pořadu. Podívejte se na to nejlepší z hudební show, již každý týden sledovaly téměř dva milióny diváků!

Proměna známých tváří v jiné známé tváře zpočátku vzbuzovala obavy, ale sledovanost Tváře se zdvojnásobila navzdory tomu, že nešlo o přímé přenosy. Po záplavě seriálů se na obrazovkách konečně objevila novinka, která se v Česku stala fenoménem.

Během devíti odvysílaných kol se podařilo dvakrát zvítězit Haně Holišové (35), Ivě Pazderkové (38) i Petru Rychlému (52). Dámy se probojovaly až do finále, ale herec z Ordinace v růžové zahradě bohužel při finálním sčítáním bodů takové štěstí neměl. Předběhli jej totiž David Kraus (38) a Ivana Chýlková (54).

V galerii najdete devět vítězných proměn, které v každém kole nejvíce uspěly u poroty. Z osmičky soutěžících se této pocty nedočkali jen Petr Vondráček (42) a Anna Fialová, ale ani oni se v konkurenci 72 odvysílaných vystoupení neztratili.

Hana Holišová bodovala jako Edith Piaf i Catherine Zeta-Jones (48), Iva Pazderková excelovala jako Susan Boyle a Pink (38) a Petr Rychlý sklidil ovace za Louise Armstronga a Hanu Hegerovou (86). Po jednom vítězství mají Adam Mišík jako Miley Cyrus (25), Ivana Chýlková jako Conchita Wurst (29) a David Kraus jako Till Lindemann z kapely Rammstein. 

Která proměna show Tvoje tvář má známý hlas byla nejzdařilejší?

Adam Chromý , Super.cz