Marie Doležalová a Marek Zelinka to opět rozjeli. Video: Mattoni

Vítězové StarDance válí: Díky tomuhle spotu si Marie Doležalová a Marek Zelinka přišli na pořádný balík

25. května 2016 18:55

Herečka Marie Doležalová (31) a tanečník Marek Zelinka si přišli na pořádný balík. Díky vítězství ve StarDance nemají nouzi o zajímavé pracovní nabídky.

Po dlouhém uvažování dokonce kývli na účinkování v reklamním spotu na ochucenou minerálku, kde opět předvedli své taneční umění.

Taneční pár, jenž se do sebe v soutěži zamiloval a dodnes spolu chodí, si vydělal částku v řádu statisíců. A výsledek určitě stojí za to. Na roztančenou ukázku plnou vášně z nového spotu se podívejte ve videu. Maruška s Markem si pochvalovali, že se mohli sami podílet na tvorbě choreografie.

„Zvažovali jsme to, člověk přemýšlí, jestli se vůbec objevit v reklamě, protože já to moc ráda nemám. Ale tím, že nám nabídli reklamu i na dané téma tvořit, nás jednoznačně přesvědčili,“ nechala se slyšet usměvavá vítězka StarDance.

Spoty pro minerálku v minulosti točily i známé české topmodelky. V originálních vodních šatech před lety zářila kráska Hana Soukupová. Loni na televizních obrazovkách oslňovala Linda Vojtová (32). 

Anna Veškrnová , Super.cz