Michal v pořadu Prostřeno udělal pořádnou nechutnost.

Michal v pořadu Prostřeno udělal pořádnou nechutnost. Foto: reprofoto TV Prima

Největší česká nechutnost? Prima nechala soutěžící Prostřena jíst poplivané jídlo

Že do pořadu Prostřeno chodí někdy hodně zvláštní soutěžící, to ví každý, kdo tuhle stálici primácké televizní obrazovky pravidelně sleduje. Co ale předvedl Michal s dredy, nad tím zůstává rozum stát! Hlasujte v anketě na konci článku.

Michal si s ostatními vůbec nerozumí a zachová se jako zastydlý puberťák, když soupeřům do brambor naplive a ještě se tomu směje jako sedmiletý klučík, který dal učitelce na židli připínáček. „Iloně a Tomášovi jsem tam naflusal,“ přiznal bez mrknutí oka na kameru. „Dal jsem tam málo mouky, ještě to vylepším,“ poplival tentokrát ještě i bramborové řízky zády ke kameře.

„Jak vám chutnalo?“ ptal se ostatních s velkým pobavením, zatímco ti vůbec nic netušili. „Udělal jsem to se vší péčí a láskou, podle toho to bude chutnat,“ provokoval ironicky.

Čtenáři na webu Primy hustě útočí na samotnou nechutnost s plivanci do jídla (dokonce by ho někteří lynčovali), ale také na televizi.

„Doufám, že TV Prima bude mít co říci k vaření tohoto hnusného ‚prasete‘. Věřím, že nebudu sám, kdo bude chtít po TV Prima vysvětlení. Primo, to tam nemáš někoho, kdo by zasáhl? Příště třeba někoho otráví a Prima bude u toho? Hnus! I kdyby to byla jen hloupá legrácka, to už je fakt moc! Primo, ty za to můžeš!“ píší čtenáři.

Na druhou stranu to někteří vidí tak, že se možná jen Prima s mladíkem domluvila, ten že zády ke kameře plivance pouze naznačoval. „To nikoho vinu nesnižuje a neznamená to, že jídlo i to plivání bylo méně nechutné,“ tvrdí rozhořčení diváci. 

Co říkáte na plivání do jídla v Prostřeno?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků