Andrea Pomeje je ve formě.

Andrea Pomeje je ve formě. Foto: Outlet Max (7x)

Tak tohle bylo o prsa: Andrea Pomeje měla co dělat, aby neukázala své přírodní trojky v celé kráse!

Dýdžejka Andrea Pomeje (34) se před rokem a půl stala maminkou dcery Aničky. Nyní je v lepší kondici než byla před porodem. V těhotenství přibrala 23 kilogramů, a nezbyl z nich ani jeden. Jak sama přiznává, rozhodla se s těhotenskými kily zatočit velmi brzo po porodu.

"Po porodu mi šla váha dolů celkem rychle. Je pravdou, že jsem si hned po šestinedělí sbalila tašku a se záchvatem začala chodit do fitka," řekla Super.cz Andrea. Nadšení jí ale dlouho nevydrželo. "Po pár návštěvách mě to přešlo, protože jsem tam běžně usínala," upřesnila.

"Zdravá sebeláska a hodně chilli je super dieta," dodala Andrea, která se pyšní velikostí S. Ráda tráví volné chvíle v obchodech s oblečením. "Nesnáším nakupování oblečení v obchodních centrech. Lidi tam mi přijdou jak blázniví mravenci. Radši nakupuju v buticích, ideálně mimo Prahu nebo přes internet." S manželem vyrazili na nákup letních modelů do značkového outletu nedaleko Prahy, kde Andrea ukázala také své výstavní vnady. Kojení se na ní rozhodně nepodepsalo.

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků