Pavlína k životu luxus nepotřebuje.

Pavlína k životu luxus nepotřebuje. Foto: F&F AW16

Strýčkovy milióny jí nechybí. Půvabná blogerka Pavlína Jágrová se spokojí s málem

13. května 2016 13:04

Fenomenálního hokejistu Jaromíra Jágra pojí s blogerkou Pavlínou Jágrovou nejen stejné příjmení a rodinná přízeň, ale především pevné pouto. Když se nejúspěšnější český hokejista vyskytuje v Čechách, tak se se svou neteří vídá i několikrát do týdne.

„Když je strejda v Americe, tak se samozřejmě tak často nevídáme,” krčí rameny půvabná blogerka. Pavlína se zatím ještě neseznámila se strýčkovou aktuální partnerkou Veronikou Kopřivovou, ale věří, že k tomu co nevidět dojde. „Oni se seznámili na Floridě a já ho od září, co tam je, neviděla. Neznáme se, spíš mi ji představí, až v létě přijede,” říká Pavlína.

S Pavlínou Jágrovou jsme vyrazili na prezentaci módní značky F&F do Londýna, takže jsme se neptali jen na jejího slavného strýčka, ale zajímala nás i její práce. Dá se v Čechách uživit prací na blogu? „Jako blogerka si v Čechách rozhodně nevydělám milióny, ale na druhou stranu to něco hodí,” říká Pavlína a jedním dechem dodává: „Rozhodně si nemůžu dovolit odletět každý měsíc na Bali,” říká Jágrová, která se spokojí s málem. „Stačí mi, když si zaplatím základní potřeby a koupím si nějaké hezké oblečení. Nepotřebuju extra hodně peněz,” usmívá se Pavlína Jágrová. 

Jiří Čeladník , Super.cz

Zrušit