Monika Bagárová je tváří i tělem své vlastní módní kolekce.

Monika Bagárová je tváří i tělem své vlastní módní kolekce. Foto: Petr Jandera

Nádherná Monika Bagárová jako modelka: Pro tuhle módní kolekci není ale jen tváří a luxusním tělíčkem

15. května 2016 15:57

Nedlouho poté, co jsme si ji skoro spletli se sestrou Anife Vyskočilové (44), se zpěvačka Monika Bagárová (23) konečně objevila v Česku. Jak nám už naznačovala při svém minulém pobytu, vrhla se do nové práce. A to na módním poli.

Letitá spolupráce návrháře Lukáše Macháčka se zpěvačkou totiž vyústila do společné kolekce oblečení a doplňků, do níž vložili společný styl a cit pro módu a styl. Vznikla tak ucelená řada, která obsahuje streetové basic kousky, stylové večerní šaty i unisex kousky dostupné v různých cenových hladinách.

Inspirací jim byly ulice New Yorku, kde Monika v současné době žije, a ikonický styl pěveckých ikon, jako jsou Beyoncé, RiRi nebo Ciara, které obdivuje. Téměř každý kousek má hned několik barevných variant, jako jsou černá, béžová, šedivá, khaki, bílá i růžová. Ke kolekci vznikla jedinečná pruženka (guma) s nápisem Feel The Music, která lemuje spodní prádlo nebo i ikonu sezóny bomber.

Ke kolekci vznikl i lookbook sloužící k inspiraci pro nejrůznější kombinace jednotlivých kousků a také kampaň, kde září sama Monika. 

Saša Šeflová , Super.cz