Kristýna se synem a partnerem

Kristýna se synem a partnerem Michaela Feuereislová

Dva roky skrývala syna před zraky veřejnosti. Teď švagrová Geislerové ukázala poprvé svého roztomilého synka

6. května 2016 14:09

Vůbec poprvé vzali Kristýna Janáčková s manželem Michalem Škrabákem do společnosti svého syna Louise Frederika. Herečka a hudebník se svou ratolestí pochlubili na otevření největšího hračkářství v Čechách. Ruch a mumraj zvládal dvouletý chlapeček velmi dobře.

„Syn je velmi společenský. Na rozdíl ode mě ruch zvládá skvěle. Jen nejsme zastánci tahání dětí před média, nerada bych, aby z toho měl nepříjemné zážitky a první dva roky jsem to taky striktně dodržovala,” vysvětluje Kristýna a jedním dechem dodává: „I teď jsem trnula, ale zároveň by mi to bylo líto, kdybych ho o takovou událost ošidila. Je to jeho svět a ve svém věku už si dokáže vše se svou dojemnou dětskou bezprostředností přenádherně užít. Byl tam šťastný a doma usínal s úsměvem na rtech.”

Syn není na Janáčkové bezprostředně závislý, a tak se může pomalu vrace do hereckého kolotoče. „Hraju v Divadle Palace, ve Studiu Dva a točím momentálně jeden seriál,” říká Kristýna Janáčková, která je ale podle svých slov stejně nejšťastnější v roli maminky Louise Frederika. 

Jiří Čeladník , Super.cz