Eliška Balzerová a Jiří Bartoška zazpívali duet Klíč pro štěstí. Video: Herminapress

Rottrovou vyměnil po 31 letech za jinou: Poslechněte si, jak Jiří Bartoška s Eliškou Balzerovou zpívají slavný duet

5. května 2016 15:59

Jiří Bartoška (71) a Eliška Balzerová (68) k sobě měli pokaždé blízko. Spolužáci z divadelní fakulty JAMU se divákům naposledy představili ve filmu Teorie tygra, kde Balzerová hrála Bartoškovu značně dominantní manželku.

Unikátní příležitost vidět tento sehraný herecký pár, jak zpívá duet, měli o víkendu diváci v pražské La Fabrice, kde vítězka StarDance Marie Doležalová (31) pořádala charitativní Velkou jarní Šansoniéru aneb večer plný šansonu pro Kuře Pomozte dětem.

K mikrofonu se na jevišti postavily známé osobnosti z hereckého života, mezi něž bezesporu patří i Bartoška s Balzerovou, kteří si střihli duet Klíč pro štěstí. Písnička není pro Bartošku žádnou velkou neznámou.

Před jednatřiceti lety ji totiž zpíval společně s Marií Rottrovou (76). A obrovský potlesk sklidil nejen tehdy, ale i v současnosti. Jak se sami můžete přesvědčit v naší videoukázce, Bartoškovi to skvěle šlapalo i s Balzerovou. Vstupenka na Šansoniéru stála sice tisíc korun, ale celý výtěžek, tedy více jak 130 000 korun, putoval na konto Pomozte dětem. 

Co říkáte na zpěv Elišky Balzerové?

Anna Veškrnová , Super.cz