Gabriela Gunčíková ve Zlíně

Gabriela Gunčíková ve Zlíně Foto: Archiv České televize

Kam přijde, tam je show: Takové fanoušky Gábina Gunčíková ještě nepotkala

Zpěvačka Gábina Gunčíková (28) se chystá do Stockholmu na Eurovision Song Contest a jak uvedla, jejím cílem je dostat se do finále. Podporu cítí od fanoušků napříč republikou i mimo naši vlast. Našla si je na Maltě, kde se minulý týden zúčastnila akcí spojených s Eurovizí, mnoho jich má i v USA, kde vystupovala s kapelou Trans-Siberian Orchestra.

Teď je ale ‚doma‘ a ze zlínského setkání s fandy Eurovize si Gunčíková kromě slov podpory odvezla i jeden nečekaný dárek a zážitek z ještě nečekanějšího setkání. Pro podpis na autogramiádu si přišli i kluci z místní průmyslovky, kteří se převlékli za šmouly.

Jiný příznivec zase Gábině vyrobil helmu do hudebního klání. „Včera jsem po delší době zavítala do Zlína, který je kousíček od mé domoviny. Bylo moc hezké slyšet podporu od fanoušků. Dostala jsem krásnou brankářskou helmu speciálně vyrobenou pro mě, kterou si s sebou vezmu do ‚boje‘ do Stockholmu,“ řekla Gábina.

Semifinálová kola soutěže proběhnou 10. a 12. května (Gábina vystoupí v prvním kole), finále 14. května. Televizní diváci je mohou sledovat na ČT2 a finále na ČT1. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků