Thomas Puskailer s manželkou

Thomas Puskailer s manželkou Profimedia.cz

Zubatého slovenského zpěváka pořád zdobí nakažlivý úsměv: Podívejte se, jak to hvězdě SuperStar sekne po boku půvabné manželky

Zpěváka Thomase Puskailera (35) si diváci pamatují díky účinkování v první řadě Česko Slovenské SuperStar. Jeho poznávacím znamením nebyl jen úžasný hlas, ale i typický široký úsměv, kterému nemohla odolat snad žádná fanynka.

Zpěvák, jenž pochází z holandského Lichtenvoorde, je pořád úspěšným muzikantem. Nedávno pokřtil své v pořadí druhé album Live For The Moment a odstartoval unplugged turné po Slovensku, na kterém ho doprovází kytarista Andrej Urbanský.

V přestávkách mezi koncerty se Puskailer věnuje i své půvabné manželce Abbie, s níž se oženil před čtyřmi a půl lety.

Společně s Abbie navštívili i bratislavskou módní show, která se zaměřuje na modely z recyklovaných materiálů. Sympatický páreček spolu celkově žije už více než devět let a moc jim to spolu sluší.

Abbie si nechala zesvětlit vlasy, a tak na první pohled nebyla hned poznat. Její rozesmátý manžel však byl tak jako vždy nepřehlédnutelný. Není divu, že tento pohodový páreček patří k nejstabilnějším párům slovenského šoubyznysu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků