Vévoda z Cambridge William se nechal vyfotit se svou ženou na stejném místě, jako jeho milovaná maminka.

Vévoda z Cambridge William se nechal vyfotit se svou ženou na stejném místě, jako jeho milovaná maminka. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Princ William s Kate pózoval před Tádž Mahalem na stejné lavičce jako jeho maminka Diana před 24 lety

17. dubna 2016 6:55

Týdenní oficiální návštěva Indie a Bhútánu pro britský královský pár včerejším dnem skončil. V nočních hodinách je čekal zpáteční let domů do Anglie. William (36) s Catherine (37) ovšem cestu zakončili velkolepě. Bez tlačenice mezi ostatními turisty si v sobotu ráno mohli vychutnat krásu symbolu Indie – pomníku v Ágře Tádž Mahalu. Dvojice se před 73 metrů vysokým monumentem nechala zvěčnit na lavičce, na níž před 24 lety seděla i princova maminka lady Diana (✝36).

Snímek z roku 1992, na němž zesnulá princezna Diana pózuje před Tádž Mahalem, tehdy obletěl svět. Stejnou památku do fotoalba si nyní budou moci přidat i její prvorozený syn s chotí, s níž za dva týdny oslaví již páté výročí svatby.

Poslední slavnostní večeře této zahraniční cesty, na níž dvojice mimo jiné poznala bhútánský královský pár, jemuž se přezdívá ‚William a Kate Orientu‘ či v Národním parku Kaziranga krmila mlékem mláďata slonů a nosorožců, na ně čekala v druhém největším městě Indie Dillí. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků