Svatbu by si dopřála prý maximálně dvakrát za život.

Svatbu by si dopřála prý maximálně dvakrát za život. Herminapress

Zamilovaná Jirešová oblékla opět svatebky. Vdávala by se prý klidně znovu

Před oltářem stanula už před osmi lety, když si brala hudebníka Viktora Dyka. Do svatebních šatů se ale Ivana Jirešová (44) s klidem oblékla znovu, nemá s tím prý problém.

Vnímá známá herečka svatbu jako zlomový životní krok, nebo patří do skupiny lidí, kteří ji mají jako „koníčka“ a počty sňatků nepočítají? „No, to asi úplně ne, mezi. Osobně si myslím, že dvě svatby za život jsou maximem. Ta první, kdy se žení a vdávají první lásky, může docela dobře klapnout i celoživotně, ale samozřejmě i nemusí. Pak už má člověk s tímto typem vztahu trochu zkušenost, ví, co lze a co naopak, takže druhá svatba proč ne. O dalších já osobně neuvažuji. To už může být, jak říkáte, pro někoho jen koníček,“ s úsměvem vysvětlila Iva, která se společně s Gábinou Kratochvílovou (31) stala tváří letošního ročníku soutěže Souboj nevěst.

Když byla hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě mladší, tak papír na vztah nepotřebovala. Nyní ale změnila názor a svatba jí přijde jako dobrá věc. „Brala jsem to tak, že se příbuzní sejdou, opijí, pohádají a je vymalováno. Tak proč? Teď jsem malinko změnila názor a ano, vdala bych se ještě jednou. Prožít si takovou privátní, malou svatbu s pár přáteli, by nebylo špatné,“ dodala Iva Jirešová, která již několik měsíců prožívá nový vztah s přítelem Štěpánem

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků