Anife Vyskočilová

Anife Vyskočilová Michaela Feuereislová

Anife Vykočilová odmítla Čápy s mákem. Kvůli Rosenbergovi

Anife Vyskočilová (47), exmanželka herce Ivana Vyskočila, odmítla lukrativní nabídku od televize Prima. Ta jí před časem nabídla, aby vystoupila v kulinářské reality show Čápi s mákem a Anife musela říct ne

„Byla to dobrá nabídka za velmi slušné peníze. Nechtěla jsem ale riskovat, aby bylo mé jméno spojované s těmi lidmi, kteří tam budou,“ svěřila se Novinkám břišní tanečnice.

A není se jí co divit. V druhé řadě Čápi s mákem vystupuje například pornokrál Robert Rosenberg (46) nebo česká modelka Dominika Mesarošová (35), která je známá svou láskou k penězům.

„Mám Roberta ráda. Je to hodný kluk, ale nechci, aby si sponzoři mého divadelního představení spojovali mé jméno s někým, kdo má takovou pověst,“ vysvětlila Vyskočilová, která byla zpětně šokována účastí Mesarošové.

„Mně tvrdili, že tam bude Hanka Mašlíková. Teď jsem dvojnásob ráda, že jsem svou účast odmítla,“ dodala Vyskočilová.

Ta Novinkám navíc prozradila, proč se rozhodla dát dohromady divadelní představení Oskar, které produkuje.

„Víte, v malém rybníčku českého showbyznysu dostávají práci herců rychlokvašky z různých soutěží. Místo herců a moderátorů moderují modelky a samozvaní zpěváci. A tak jsem se rozhodla, že seženu kvalitní hru a angažuju několik vynikajících herců,“ vysvětlila Anife, který chystá druhou premiéru své hry. Tu režíruje její exmanžel Ivan Vyskočil.

„První premiéra proběhla na začátku února. Druhá bude prvního března, protože chci, aby si obě skupiny užily svou chvilku slávy,“ dodala Vyskočilová. 

Karen Mchitarjan


Časová osa článků