Veronika Arichteva o jejich triu Super.cz

Nejlepší kamarádky Arichteva, Štíbrová a Pártlová jsou novými hvězdami internetu: Jejich vtipné video už viděly 3 milióny lidí!

Veronika Arichteva (35), Nikol Štíbrová (35) a Martina Pártlová (42) točí na internet vtipná videa, a jedno znich zaznamenalo nebývalý úspěch. Parodii na pořad Prostřeno už viděly na internetu skoro tři milióny lidí.

"Dva a půl miliónu zhlédnutí nás překvapilo. Je fajn, že se to lidem líbí. Je ale legrační, že herectví dělám tolik let a teď teprve mě kvůli jednomu videu poznávají a dávají mi třeba slevu na rtěnku," řekla Super.cz Veronika.

Natáčení dalších videí je prý teď hodně těžké. "Člověk má pocit, že to musí překonat. Teď nám přijde cokoli vymyslíme a natočíme vlastně blbý," usmívá se.

Zatím to berou jako koníček a příjemný přivýdělek. Jako jiní youtubeři ale velké peníze nevydělávají. Prý ani netuší, jak se to dělá. Obcházet firmy a říkat si o peníze ani jedna z nich neumí.

"Možná by se tím živit dalo, ale pořád nevíme jak. Nebereme to jako práci, pro nás to je relax, zábava," dodala Arichteva na párty v obchodě, kam vyrazily omrknout s Nikol Štíbrovou nové trendy na jaro a léto.

"Řekneme si téma, postavíme iPhone na knížky a improvizujeme. Scénáře nejsou." 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků