Dcera tenisky Jevgenije Kafelnikova prý váží 47 kilogramů, což je normální váha pro modelky.

Dcera tenisky Jevgenije Kafelnikova prý váží 47 kilogramů, což je normální váha pro modelky. Profimedia.cz

Dcera bývalé tenisové jedničky se ztrácí před očima. Ona tvrdí, že je její váha normální

Sedmnáctiletá dcera ruské tenisové hvězdy Jevgenije Kafelnikova touží stát se modelkou jako její maminka, což se jí také daří. Má podepsanou smlouvu s prestižní světovou agenturou a momentálně žije v Paříži, kde si plní sny. Její účet na Instagramu sleduje již 219 tisíc převážně teenagerů. Jenže nešťastný otec se nyní nechal slyšet, že jeho dcera trpí anorexií a bohužel jej vůbec neposlouchá.

Bývalá světová jednička se na internetu svěřila s trápením s jeho dcerou. Veřejně mluvil právě o tom, jak sociální sítě ovlivňují myšlení mladých lidí. Na adresu dcery napsal: „Tohle je skutečná anorexie. Alesya má čtrnáctileté následovníky, kteří nemají mozek a podporují ji v jejím hubnutí. Neměla by tyhle idioty poslouchat,“ napsal rozhořčený otec.

„Loni, když vážila 52 kilogramů, byl jsem spokojený. Byla krásná a začínala vypadat jako žena. Ale co se děje teď? Jsem striktně proti tak radikálnímu hubnutí. Bohužel mě ale neposlouchá,“ postěžoval si Kafelnikov.

Samotná Alesya ale nařčení odmítá a tvrdí, že váží 47 kilogramů. „Je to normální váha pro modelky,“ dodává s tím, že její otec jí je naopak velkou oporou. Na jejích sociálních sítích se to pochopitelně hemží fotografiemi, na nichž si dopřává spousty jídla i kalorické bomby jako koblihy nebo velké porce zmrzliny. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků