Kate se nalíčila ve stylu zpěvačky Amy Winehouseové, což neudělala dobře.

Kate se nalíčila ve stylu zpěvačky Amy Winehouseové, což neudělala dobře. Foto: fotobanka Profimedia

Módní ikona Kate Mossová nosí u moře příšerný make-up a vytahané oblečení

Britská topmodelka Kate Mossová je všeobecně vnímána jako módní ikona, ale jak je zřejmé z fotografií z její poslední dovolené v Rio de Janeiru, občas se utne i mistr tesař. Kate to tentokrát nevychytala s make-upem, účesem ani s oblečením.

Kate si minulý týden užívala slunce a plážových barů spolu se svým snoubencem hudebníkem Jamie Hincem a dcerkou Lilou. K dovolenkovému pobytu si vybrala hotel na slavné pláži Copacabana.

V ženě s podivně staženými odbarvenými vlasy ve vytahaném bílém tílku a téměř permanentně s cigaretou v ruce by ale jen málokdo hledal všemi obdivovanou krásku z přehlídkových mol a obálek nejprestižnějších časopisů jako Vogue či Vanity Fair.

Zvolený outfit modelce celkově vůbec nelichotil, beztvaré bavlněné tílko zasunuté do béžových kalhot s drobným proužkem vypadá, jako kdyby si jej půjčila od partnera.

Navíc celkovému dojmu určitě nepomohlo, že Mossová neměla podprsenku. Zda díra na boku tílka je opravdu dírou nebo jen důmyslným větráním, není zřejmé, každopádně také žádnou parádu nenadělá.

To vše by se ještě dalo Kate odpustit, ale co si modelka provedla s očima, je opravdové faux-pas. Podivné černé orámování je už samo o sobě příliš výrazné i na punkový styl, ale linky vedoucí vysoko nad vnější koutky očí jsou hodně nevkusné a neslušivé.

Pokud se modelka bez pomoci vizážistů líčí tímto způsobem, pravděpodobně by udělala lépe, kdyby neztrácela čas a užívala si brazilského slunce přímo tak, jak se ráno vzbudí. 

Dagmar Plecháčová


Časová osa článků