To je on, Faltýnové konta šampión David.

To je on, Faltýnové konta šampión David. Profimedia.cz

První foto miliardářského úlovku Petry Faltýnové z Čech. Nevypadá její snoubenec jako Richard Gere?

Doteď jsme jen věděli, že existuje, jak se jmenuje, ale modelka Petra Faltýnová (44) nám svého snoubence zatím nikdy neukázala. Nyní je ale vyfotili na letišti v Praze. Tak se můžete konečně na boháče expřítelkyně Leoše Mareše (46) podívat docela zblízka. Nevypadá tak trochu jako Richard Gere? Hlasujte také v anketě na konci článku.

Modelce Petře Faltýnové se konečně nepodařilo uhlídat situaci a fotky jejího nového miliardářského přítele jsou na světě. A to ho umně skrývala už od března minulého roku, tentokrát však objektivům nenechavých fotografů neunikl.

Navíc je na fotkách vidět, jak modelka přepočítává slušný obnos u kufru auta přítele Davida.
Můžeme se jen domnívat, o jaké peníze se jedná, ale tipujeme to na mastné kapesné. Ne, že by snad byla Faltýnová zlatokopka, ale její výběr životních partnerů má, co se týká finančního konta, vzrůstající tendenci. A nutno uznat, že „parádičky“ něco stojí! Nejspíše jde ale jen o vedlejší efekt jejich vztahu a Petru přitahují jen jeho prošedivělé skráně a životní moudrost.

Po moderátorovi Leoši Marešovi a podnikateli Simonu Šteklovi se však jistě zakousla do pořádně šťavnatého masíčka. Milionáři jsou už zřejmě nudní a tak modelka, která se nedávno o svém vztahu otevřeně rozpovídala, přešla o řád výše k dolarovému zbohatlíkovi Davidovi, který má mít v Miami vilu za patnáct miliónů dolarů. 

Proč podle vás Petra dostala peníze od přítele Davida?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků