Kate Upton na sebe umí upozornit...

Kate Upton na sebe umí upozornit... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nejvyzývavější kráska oscarového večírku: Modelka a majitelka svůdných pětek vystavila své přírodní poklady v obrovském výstřihu

Modelka a herečka Kate Upton (28) si nemohla nechat ujít velkolepou Vanity Fair Oscar Party, kam nedostane pozvánku jen tak někdo. Kate se to ale povedlo a pořadatelům filmového večírku se odvděčila opravdu odvážným outfitem.

Svůdná majitelka přírodních pětek vystavila nadupaný dekolt v sexy černých šatech. Není divu, že patřila k nejvyzývavějším kráskám večera. Pozornost mužských pohledů si atraktivní modelka a herečka v jednom samozřejmě patřičně užívala.

Sličná blondýnka se proslavila díky pózování v prestižním plavkovém vydání magazínu Sports Illustrated. Na obálce speciální edice se dokonce objevila hned dvakrát. Slávu, kterou sklízela jako modelka, později využila ve filmovém světě.

Herecký sen si splnila díky několika menším rolím. Zahrála si ve filmech Tři moulové či Mistrovský plán. Po boku Cameron Diaz a Leslie Mann se objevila také ve snímku Jedna za všechny. Velkou díru do světa sice jako herečka neudělala, ale na pozvánku na oscarovou párty to přesto stačilo. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků