Leonardo je bez partnerky, tu mu nahradila Kate.

Leonardo je bez partnerky, tu mu nahradila Kate. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

DiCaprio prožil oscarový triumf jako starý mládenec: Za milenku zaskočila jeho láska z Titaniku

29. února 2016 10:28

Na pátý pokus se Leonardo DiCaprio (43) konečně dočkal hereckého Oscara, který mu dosud unikal. Ve své sbírce má sice nejcennější trofej, ale ke spokojenosti mu chybí stálá partnerka.

Kvůli roli v drsném dramatu Revenant Zmrtvýchvstání si Leo sáhl na pokraj sil, ale dřina se vyplatila. V Los Angeles se dočkal aplausu celého Dolby Theatre, ale v hledišti bohužel nečekala žádná kráska, která by životní úspěch oslavila s ním. DiCaprio se v zákulisí dočkal alespoň vřelého objetí od Kate Winslet (42), s níž si prožil před 18 lety románek na potápějícím se Titaniku.

Herečka sice svou nominaci za vedlejší roli ve filmu Steve Jobs ve vítězství neproměnila, ale úspěch hollywoodského kolegy prožívala s takovým nadšením, jako kdyby bodovala sama. Kate už má doma Oscara za hlavní roli ve filmu Předčítač a Leonardovi uznání přála mnohem více než sobě.

Milenci z Titaniku spolu pózovali i na červeném koberci, ale po ceremoniálu se nejspíš jejich cesty rozešly. Leonardo měl zajisté zajímavější plány, než slavit s trojnásobnou maminkou. Po úspěchu na udílení cen BAFTA si v Londýně odvedl na pokoj rovnou dvě krásky. S Oscarem jeho cena ještě stoupla, takže si v Los Angeles mohl rovnou pronajmout celé patro hotelu. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků