Naya Rivera

Naya Rivera Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Herečka ze známého seriálu pět měsíců od porodu všem vyrazila dech výstřihem až do pasu

Pouhých pět měsíců od narození syna jménem Josey Hollis Dorsey je herečka ze seriálu Glee Naya Rivera (29) opět na své původní váze. Nikoho tak nepřekvapí, že výsledky svého snažení nechce nechat bez povšimnutí. Ovšem šaty, které zvolila na akci Young Hollywood, jež se konala kde jinde než v Los Angeles, byly na čerstvou maminku i na tamní poměry odvážné.

Představitelka populární roztleskávačky Santany Lopez ve zmiňovaném seriálu se na párty pořádané časopisem Vanity Fair a automobilkou Fiat objevila bez manžela, herce Ryana Dorseyho. Zatímco Naya nenechala v klidu žádného přítomného muže, Ryan měl zřejmě doma úplně jiné povinnosti a staral se, aby se malému synovi po mamince stýskalo co nejméně.

Na večírku byla ovšem k vidění i její kolegyně z Glee Lea Michele, obě stejně staré dámy se ale prý doslova nesnášejí od doby, kdy Naya měla o Lee říct producentům, že hraje jako primadona, načež Lea byla v roce 2014 z projektu odejita. A i tentokrát nad ní měla herečka s portorickými, afroamerickými a německými kořeny navrch. Lea totiž dorazila v cudnějším černém modelu, v němž své rivalce nemohla konkurovat. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků