Michal David Super.cz

Michal David letí znovu na místo, kde zažil nejdramatičtější dovolenou svého života

Michal David (59) před dvanácti lety na vlastní kůži zažil tsunami. S Karlem Gottem (✝80) a jeho ženou, rodinou Karla Svobody a Karlem Štědrým byli na dovolené na Maledivách, které vlna tsunami také zasáhla. Naštěstí se ve zdraví vrátili. I přes tuto zkušenost se letos na Maledivy opět vrací.

"Bereme s sebou i vnuka Sebu. Měli jsme tehdy obrovské štěstí, kliku. To neznamená, že bychom tam nejezdili dál," řekl Super.cz Michal David, který odlétá na zaslouženou dovolenou po měsících tvrdé práce.

Připravoval film Decibely lásky, který šel do kin před dvěma týdny, a také muzikál Angelika, který se vrátil po devíti letech v novém kabátě.

Oba projekty se bohužel setkaly s velmi negativní kritikou od odborníků. "V roce 2002 jsme vyjeli s Kleopatrou, a ta měla tak hrozný kritiky, že jsem málem chodil kanálama. Udělali jsme 1200 repríz, Kleopatru viděl milión diváků, dostala se do Japonska, Korey. Jsem radši, že nás i teď nepochválili kritici, a díky tomu zase třeba přijde víc diváků," dodal Michal David. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků