Pět ze šesti Přátel se opět setkalo před kamerou.

Pět ze šesti Přátel se opět setkalo před kamerou. Profimedia.cz

Hvězdy seriálu Přátelé se sešly po 12 letech, chyběl jen Chandler

Fanoušci kultovního sitkomu mohli díky televizní poctě režiséru Jamesi Burrowsovi své oblíbence vidět po letech zase pohromadě. Výsledný dojem pokazil jen Matthew Perry, který měl pracovní povinnosti v Londýně.

Šestičlenná sestava se společně na obrazovce poprvé objevila v roce 1996. Ze sitkomu Přátelé se stal trhák, který se dočkal deseti sezón a z šestice představitelů udělal nejlépe placené televizní herce. Jennifer Aniston (51), Courteney Cox (51), Lisa Kudrow (52), Matt LeBlanc (48), David Schwimmer (49) a Matthew Perry (46) poslední epizodu natočili před 12 lety a poté se jejich cesty rozešly.

Důvodem k setkání bylo natáčení televizní pocty režiséru Jamesi Burrowsovi, který kromě Přátel stojí i za seriály Frasier či Will a Grace. Představitelé Rachel, Moniky, Phoebe, Joeyho a Rosse se společně opět setkali před kamerou a posteskli si, že jim přítomnost Chandlera chybí. Matthew Perry hrál toho večera v Londýně ve hře The End of Longing a v televizním pořadu se objevil alespoň prostřednictvím videopozdravu. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků