Ciara se na červeném koberci neztratila.

Ciara se na červeném koberci neztratila. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nejodvážnější šaty z udílení cen Grammy: Sexy zpěvačka poodhalila ňadra i výstavní stehýnko

Největší ženskou hvězdou ceremoniálu v americkém Los Angeles se stala Taylor Swift (32), která bodovala ve čtyřech kategoriích. Její kolegyně se musely spokojit s tím, že zaujmou alespoň na červeném koberci.

Slavnostní galavečer svým vystoupením zpestřily  Adele (33) či Lady Gaga (35), která vzdala hold zesnulému zpěvákovi Davidu Bowiemu (✝69). Ceremoniál si však nenechala ujít řada hvězdiček, které nefigurovaly v nominacích, ani nedostaly příležitost účinkovat na pódiu. Jednou z nich byla i zpěvačka Ciara.

Třicetiletá kráska moc dobře ví, že vzhled je její velkou předností. Ciara sice stačila vydat už šest alb a s hitem Goodies se v roce 2004 probojovala až na vrchol americké hitparády, ale v konkurenci podstatně úspěšnějších hudebních hvězd musela poodhalit větší než malé množství kůže.

Ciara zvolila provokativní šaty, v nichž toho odhalila více než dost. Obdivovatelé tak mohli na červeném koberci sledovat její obnažená záda i dekolt bez podprsenky, ale největším trumfem byl odvážný rozparek dosahující až do pasu, díky němuž zpěvačka vystavila své sexy stehýnko. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků