Proměna v Jessicu Rabbit se v tomto případě vydařila.

Proměna v Jessicu Rabbit se v tomto případě vydařila. Profimedia.cz

Utratil už pět miliónů, aby vypadal jako animovaná kráska Jessica Rabbit. Tentokrát se to ale vážně povedlo!

Zdánlivě už není co vylepšovat, ale transgender Cassandra Cass alias Jessica Rabbit s proměnou rozhodně nekončí. S prosbou o další úpravy se obrátila na kontroverzní americké plastické chirurgy Terryho Dubrowa a Paula Nassifa z televizního pořadu Botched. Přála si od nich vyoperovat několik žeber, aby dosáhla ještě útlejšího pasu a kvůli problémům s dýcháním i přeoperovat už několikrát vylepšovaný nos.

Dnes již sedmatřicetiletá transgender Američanka se narodila jako jeden ze čtyř chlapců do velmi tradiční maskulinní rodiny v Iowě. Svou odlišnost si mezi bratry začala uvědomovat již v raném dětství. Jejím útěkem z reality byly komiksy a především pak kreslená postava Jessica Rabbit, jež se stala její múzou. Jako malá se prý do ní v myšlenkách převtělovala. V dospělosti si dětský sen splnila a za pomoci odporníků se stala její dokonalou živou kopií. Zatím ji to vyšlo na 200 tisíc dolarů, tedy téměř pět miliónů korun.

Tentokrát ovšem Cassandra žijící poslední roky v San Franciscu nepochodila. Kvůli přílišnému riziku lékaři její žádosti o vyjmutí žeber nevyhověli a ani dýchat se jí nezačne lépe. Když jí lékaři sdělili, že by jí již dříve zmenšovaný nos museli znovu zvětšit, operaci odmítla se slovy: „Pokud bych si kvůli dýchání musela nechat nos zvětšit, nechci to. To není Jessica Rabbit.“ 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků