Lupita Nyong´o skotačila na pláži.

Lupita Nyong´o skotačila na pláži. Profimedia.cz

Oscarová herečka předvedla své výstavní křivky v plavkách: V Hollywoodu je ale cennější její hlas

Krátkovlasá čokoládová herečka, která sklízí obdiv, přestože nepatří ke klasickým hollywoodským kráskám, je stále ve skvělé formě. Lupita Nyong´o na dovolené ukázala své pevné tělo, které bohužel před kamerami příliš neodhaluje.

Dvaatřicetiletá Mexičanka se na sociální síti pochlubila fotkou v červených jednodílných plavkách, v nichž by mohla konkurovat i hvězdám Pobřežní hlídky. Lupita tak nejspíš chtěla upozornit na to, že má stejně kvalitní tělo jako hlas, který je v Hollywoodu bohužel žádanější než její vnější schránka.

Čokoládová kráska se stala hereckou senzací v roce 2014, kdy získala Oscara za vedlejší roli v otrokářském dramatu 12 let v řetězech a porazila Julii Roberts (52) či Jennifer Lawrence (29). Hollywoodští producenti ale její potenciál příliš nezúročili. Lupita sice získala roli v trháku Star Wars: Síla se probouzí, ale diváci by ji v něm hledali marně, protože jen propůjčila hlas digitálně vytvořené postavě jménem Maz Kanata. Stejně tak ji neuvidíme ani v Knize džunglí, kde namluví vlčici Rakšu. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků