Kdo v roce 2015 bojoval s váhou?

Kdo v roce 2015 bojoval s váhou? Foto: Super.cz/TV Joj, Profimedia.cz

5 známých žen, které loni přibraly: Vnadná hvězda Cest domů, první československá Miss i Aneta Langerová

Jazýček váhy se v roce 2015 vychýlil směrem doprava u řady celebrit. Zatímco u některých to vlastně vůbec nebylo na škodu, jiné už takto přibraly poněkolikáté.

Oblíbená herečka Kamila Špráchalová (44) sice předloni zhubla krásných deset kilo, ale loni opět viditelně přibrala.

S pravidelnými váhovými výkyvy se potýká i královna jojo efektů a první československá Miss Ivana Christová (50). Plnější křivky předvedla i v soutěži Tanec snov (něco jako naše StarDance). Na podzim však začala opět makat na své fyzičce s trenérem, byť nikoliv za účelem hubnutí, ale lepšího pocitu, a nějaké to kilo šlo přeci jen dolů.

Žensky tvarované křivky má oproti minulým letům i zpěvačka Aneta Langerová (34), která byla před pěti roky díky StarDance štíhlá jako proutek, ale teď se přeci jen trošku zakulatila, a dokonce se spekulovalo, že čeká dítě.

Čistě ze zdravotních důvodů zápasila s váhou moderátorka Lucie Šilhánová (34). Po tříštivé zlomenině paty nabrala patnáct kilo, která postupně shazuje. A zapomenout nesmíme ani na Zuzanu Norisovou (36), jež své oblejší křivky ukázala především na televizní obrazovce, konkrétně v seriálu Vinaři

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků