Lukáš Pavlásek nejen tančí, ale i hraje na kytaru. Video: facebook L. Pavláska

Nejen finále StarDance, ale příště i SuperStar: Poslechněte si, jak brnká na kytaru a zpívá Lukáš Pavlásek

16. prosince 2015 12:02

Největší překvapení letošního ročníku StarDance Lukáš Pavlásek (39) se pilně připravuje na finálový večer, kde svými poskoky na parketu určitě pořádně zatopí hlavním favoritkám soutěže Jitce Schneiderové (45) a Marii Doležalové (31).

Populární Tydýt je ale znám svou neobyčejnou všestranností, a tak se možná dočkáme i jeho účasti v pěvecké soutěži. První vlaštovkou se už oblíbený komik pochlubil na sociální síti, kde zveřejnil video, jak brnká na kytaru a prozpěvuje si táborákový evergreen U stánků.

Bratři Nedvědi by se při poslechu Pavláskova zpěvu měli třást o svou pozici... Posoudit Pavláskovy šance na úspěch v příští řadě SuperStar můžete ve videu.

Pavlásek zkrátka nezahálí a jako správný komik na svůj účet vtipkuje neustále. „StarDance se blíží do finále a spousta příznivců mě doslova bombarduje svými dopisy, Facebooky a e-maily, kam vrhnu své úsilí a talent, až bude v sobotu po všem. No, nechci prozrazovat, ale něco se chystá,“ napsal pod ukázku svého videoprojevu Pavlásek, který možná v sobotu večer ještě všechny hodně překvapí. 

Líbí se vám, jak Lukáš Pavlásek zpívá?

Anna Veškrnová , Super.cz