Brooklyn Beckham

Brooklyn Beckham Profimedia.cz

Beckhamův syn předvedl pekáč buchet. Na tohle už balí holky!

Brooklyn Beckham je pořád ještě puberťák, ale holkám se chce evidentně líbit. Neváhá proto pořádně makat na figuře. Nejefektnější jsou pochopitelně selfie s vypracovaným břichem, kterými se to hemží například na Instagramu Justina Biebera. Ani nejstarší syn Davida (47) a Victorie (48) nezůstává pozadu a po vzoru svého táty se pomalu začíná fanynkám a obdivovatelkám dostávat pod kůži.

Žádného rozmazleného frajírka ale nečekejte, Victoria se už před časem nechala slyšet, že s Davidem Brooklyna vedou k samostatnosti a úctě k penězům, a proto si vydělává na brigádách. Tu a tam si rovněž vyzkouší roli modela. V tomto směru se ovšem ještě lépe daří jeho mladšímu bratrovi Romeovi (13), jenž si kampaní pro známou anglickou značku před rokem přišel v přepočtu na 1,6 miliónu korun.

Brooklyn se ovšem ani ve věku, kdy obvykle dětem přijde trapné všechno, co jejich rodiče udělají, za city k mamince nestydí. Téměř ve stejnou chvíli, kdy Victoria sdílela na Instagramu snímek, na němž syna líbá na tvář, jej sdílel i Brooklyn s dodatkem, že maminku miluje. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků