Pamela Anderson na své již čtrnácté obálce Playboye

Pamela Anderson na své již čtrnácté obálce Playboye Profimedia.cz

Poslední nahá žena na obálce Playboye? Kdo jiný než Pamela Anderson (48)!

Když se řekne sexbomba, nejspíš si první vybavíte Pamelu Anderson (53). Možná i proto si s Hughem Hefnerem plácli na další spolupráci a výsledkem je obálka únorového čísla s podtitulkem 'Pamela - odhalující návrat do sídla' (míněno nechvalně proslulý Hefnerův ‚hanbinec‘ známý jako Playboy mansion).

Blondýnka z Pobřežní hlídky, které táhne na padesátku, si tak připisuje v pořadí už svou čtrnáctou obálku amerického vydání pánského časopisu a patnáctý pictorial. Požehnání svléknout se přitom dostala i od svých dvou synů - devatenáctiletého Brandona a brzy osmnáctiletého Dylana Jaggera Lee. Ti ji prý dokonce k dalšímu focení do Playboye celá léta nabádali, dělali si často na toho téma legraci, a dokonce se ještě na škole pustili do několika pěstních soubojů, aby chránili maminčinu čest.

„Řekla jsem Brandonovi, když volal Hugh, že mě chce na novou obálku Playboye, a on mi řekl, že to musím udělat,“ popsala Pamela pro Entertainment Tonight s tím, že když se zmínila o nahotě, chlapci s tím neměli problém. „Jsme už starší a nestydíme se za tebe. Vždyť víš, že si myslíme, že jsi úžasná,“ řekli jí prý synové. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků