Céline Dion vystoupila na vzpomínkovém koncertě na Franka Sinatru.

Céline Dion vystoupila na vzpomínkovém koncertě na Franka Sinatru. Profimedia.cz

Céline Dion se prý připravuje na poslední Vánoce s nemocným manželem. Na koncertě zpívala jejich svatební píseň

4. prosince 2015 10:23

Nejsmutnější vánoční svátky letos čekají zpěvačku Céline Dion (50). Budou zřejmě poslední, které stráví jako kompletní rodina, píší zahraniční média. Její manžel René Angelil je vážně nemocný, trpí rakovinou hrdla, s níž bojuje již od roku 1998. Nemoc ovšem pokročila do fáze, kdy už nelze vyléčit. Společně se tak připravují na nejhorší. Reného přáním je zemřít v náručí své ženy, ta slíbila, že mu jej splní. Ve středu Dion vystoupila na koncertě v Las Vegas konaném na počest stého výročí od narození Franka Sinatry.

Céline spolu s dalšími osobnostmi vystoupila na Sinatra 100: An All-Star Grammy koncertu. Dion se snažila na sobě nedat smutnou životní situaci znát, přesto bylo její vystoupení mimořádně emotivní už proto, že se představila ve virtuálním duetu se Sinatrou s písní All The Way, která jí a manželovi před jednadvaceti lety hrála na svatbě.

O 26 let starší René Angelil je zpěvaččiným objevitelem, nejlepším přítelem, celoživotním partnerem a otcem jejích dětí Reneho-Charlese (14) a čtyřletých dvojčat Nelsona a Eddyho. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz