Heidi Janků má pořád postavu jako dvacítka.

Heidi Janků má pořád postavu jako dvacítka. Foto: Super.cz/archiv Heidi Janků, Michaela Feuereislová

Téhle pěvecké stálici že je 53 let? Podívejte se na ty nejvíc sexy záběry Heidi Janků v plavkách

Při pohledu na perfektní postavu a mladistvou vizáž zpěvačky Heidi Janků byste vůbec netipovali, že dnes oslavila už třiapadesáté narozeniny. Heidi by totiž z fleku mohla přestoupit do klubu čtyřicátnic a nikdo by se vůbec nedivil, co mezi mladšími dámami zrovna ona dělá.

Zpěvačka se pořád může pyšnit výstavní postavičkou, o čemž svědčí i to, že se na rozdíl od řady svých vrstevnic klidně ráda pochlubí fotkami v plavkách. Půvabná zpěvačka ráda jezdí s manželem Ivem Pavlíkem na exotické dovolené, kde z ní tamější playboyové musí být celí paf.

Jakmile vystaví na odiv své krásné tělíčko, nemůžeme se jim ostatně vůbec divit. V bikinách si Heidi užívá i vánoční svátky, které pravidelně slaví někde u moře. Nejinak tomu bude zřejmě i letos. A jaký je zpěvaččin recept na neuvadající krásu? Stačí prý hlavně optimismus, ač u Heidi zjevně zafungovaly i geny...

"Když je člověk spokojený uvnitř, ono se to projeví i na celkovém vzhledu. A hlavně to moc neřešit. Nemám krizi středního věku, ale je mi tolik, kolik mi je, a mojí povinností je i vzhledem k mé profesi, abych se o sebe starala," prozradila před časem zpěvačka. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků