Michal Hrdlička s dcerou Lindou

Michal Hrdlička s dcerou Lindou Foto: facebook M. Hrdličky

Pařby s kamarády vyměnil za rodičovské starosti: Michal Hrdlička se o víkendu vzorně staral o dceru Lindu

Sporťák Michal Hrdlička (31) po rozchodu s moderátorkou Lucií Borhyovou (42) prohlásil, že se do vztahu s blonďatou hvězdou Novy opakovaně vracel jen kvůli společné dceři Lindě.

Poté, co se s Borhyovou definitivně rozešel, byl vídán spíše v barech s kamarády, kde zapíjel "znovu nabytou svobodu" než s kočárkem v parku. Hrdlička ve svém prohlášení zároveň zdůraznil, že chtějí s Lucií zůstat především milujícími rodiči dcery Lindy, což nakonec myslel opravdu vážně, ač to plamenní zastánci Borhyové považovali jen za plané gesto.

Hrdlička se však o víkendu dcerce opravdu maximálně věnoval. Společně se svými rodiči vyrazil s malou Lindou na procházku a vzorně se o ni staral.

„Pěkný slunečný víkend za námi, procházky, blbnutí, užili jsme si. Tento týden se těším ve Sportovních novinách a také u komentování anglického poháru,“ napsal na sociální síti Hrdlička, který pózoval u kočárku. Lucie Borhyová sice Hrdličkovi nemůže přijít na jméno, ale pokud jde o dceru, snaží se už jen pro její dobro vycházet Hrdličkovi vstříc. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků