Marian Vojtko s Alicí Janečkovou

Marian Vojtko s Alicí Janečkovou Michaela Feuereislová

Těhotná dcera Františka Janečka měla těžkou bouračku: Na pomoc si zavolala bývalého partnera

Starší dcera producenta Františka Janečka (77),která je v 7. měsíci těhotenství, byla účastníkem hromadné autohavárie. Při řízení se jí udělalo špatně a narazila do auta před sebou, řetězovou reakcí to odneslo několik dalších vozidel.

Nehoda se stala na pražské Černokostelecké ulici, kousek od velké křižovatky s Průmyslovou. "Alice omdlela a narazila do aut, která stála na semaforech," řekl Super.cz její bývalý partner, představitel Fantoma opery, zpěvák Marian Vojtko (48), který s producentovou dcerou prožil dlouhodobý vztah, a i když je nyní těhotná s jiným mužem, stále jsou přátelé. Proto si ho také přivolala na pomoc.

Po sériové bouračce není nikdo v ohrožení života. Zraněné účastníky nehody odvezly sanitky do blízkých nemocnic, sama Alice Janečková je hospitalizována na gynekologickém oddělení vinohradské nemocnice. Nikdo není v ohrožení života, včetně Alice a jejího nenarozeného miminka. "Alice i její miminko jsou v pořádku, zůstává v nemocnici na pozorování," dodal Vojtko. Škoda na autech jde ovšem do statisíců, Alicin Mercedes, který jí pořídil František Janeček, je na odpis. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků