Kamila Nývltová by byla krásná nevěsta.

Kamila Nývltová by byla krásná nevěsta. Foto: archiv Petry Pilařové

Svatební šaty jen fotila, protože ji prý nikdo nechce: Nádherné muzikálové zpěvačce ale seknou i odvážnější róby

2. listopadu 2015 7:54

Na focení nové kolekce společenských šatů nazvané Osudová si návrhářka Petra Pilařová vybrala zpěvačku Kamilu Nývltovou (28). Mělo to hned dva důvody. Za prvé zkušenosti se zpěvačkou, neboť návrhářka již s Kamilou úspěšně fotila, a dalším dobrým důvodem bylo i to, že navázala spolupráci se svatebním salonem, který je Kamiliným jmenovcem, a tudíž vzniklo vtipné propojení dvou stejných křestních jmen.

"Fotit s Kamilou je radost, neboť má nespočetně mnoho tváří a proměn, je sexy a neskutečně fotogenická. Prostě taková osudová osobnost," říká Petra o Kamile. Celá kolekce šatů, která vznikla, je velmi jednoduchá, čistá, splývavá s řadou detailů. Focení se ujala fotografka Klára Fremutová, která měla na focení s Kamilou také již dlouho spadeno.

O tom, že je Kamila zamilovaná do velkých šatů, není pochyb. Ve svých muzikálových rolích jich oblékla již značnou řadu. Jako královna Kleopatra nosí zlatou róbu a jako markýza Angelika bude opět nosit romantické velké šaty, a to hned v několika provedeních. A že jí tento typ módy opravdu sluší, potvrzuje fakt, že si Kamilu často vybírají fotografové pro focení romantických fotek a také různé salony pro propagaci svých společenských šatů.

„Až se budu vdávat, chtěla bych mít krásné bílé velké šaty, ale zatím mě nikdo nechce! No, i když, oni by možná chtěli, třeba Marian Vojtko (44), Dan Hůlka (49) a další, ale raději je jmenovat nebudu, protože ti jsou zrovna ženatí a to by asi doma blbě vysvětlovali. Moji kolegové mi neustále dělají nabídky k sňatku,“ vtipkuje Kamila. „Říkám jim, že to jsou mlsní kocouři, ale mám je moc ráda, jsou to skvělí chlapi, je s nimi sranda a jsou to velcí profíci, bez kterých si nějak neumím svůj muzikálový život představit. Uvidíme, třeba mi některý z nich přece jen do svatebních šatů pomůže,“ smála se Kamila.

Nývltová má perný pracovní podzim. Společně s kolegou Josefem Vágnerem natočila a vydala nový duet Je to nebezpečné, který si odbyl úspěšnou premiéru na vlnách Českého rozhlasu. Vystoupila jako pěvecký host v projektu Královéhradecké filharmonie Game over - hudba z počítačových her, kde zazpívala i v portugalštině či perštině, kterou s ní procvičoval Ali Amiri, běhá z divadla do divadla a začala připravovat materiály na nové CD. V neposlední řadě vyhlásí jako patronka pěvecké soutěže Česko zpívá jubilejní 10. ročník. 

Saša Šeflová , Super.cz

Zrušit