Marianna Ďurianová

Marianna Ďurianová Profimedia.cz

S touhle blondýnou byl Libor Bouček ženatý jen pár měsíců: Podívejte se, jak teď vypadá krásná slovenská moderátorka

9. října 2015 15:59

Když se moderátor Libor Bouček (37) před devíti lety po půlroční známosti oženil se slovenskou moderátorkou Mariannou Ďurianovou (38), myslel si coby zamilovaný blázen, že s ní zůstane navěky.

Štěstí v lásce mu však moc dlouho nevydrželo a po pěti měsících manželství musel skousnout hodně hořkou pilulku. Marianna Boučkovi nasadila parohy, což moderátor po tak krátké době celkem logicky nemohl snést a podal žádost o rozvod.

Boučkovi o pár let později nevyšlo ani druhé manželství s právničkou Janou. To Ďurianová se do další svatby moc nehnala, ač se po jejím boku vystřídala celá řada mužů.

Už brzy se ale z půvabné blondýnky opět může stát vdaná paní. Obletovaná Slovenka je totiž momentálně zasnoubená s podnikatelem Romanem Doležajem, s nímž má syna Romana. Ďurianová se nedávno objevila na křtu cédéčka kapely No Name. Společnost jí dělala její sestra Darina, která by se určitě líbila i Boučkovi.

Moderátorova bývalá švagrová je totiž pořádná kočka. Přítomní pánové mohli oči nechat na jejím sexy výstřihu, jímž se na křtu prezentovala. 

Anna Veškrnová , Super.cz