Kateřina Votavová je opravdu kus.

Kateřina Votavová je opravdu kus. Foto: Jan Tůma

Svlékli jsme ji do plavek a zakázali retuš: Tato Češka byla zařazena mezi 20 nejkrásnějších žen světa, ale přírodní není

Finalistka České Miss 2010 Kateřina Votavová byla loni časopisem Esquire zařazena mezi dvacet nejkrásnějších žen světa. Česká modelka patří k nejvyhledávanějším kráskám na focení a předvádění spodního prádla. Tak jsme se na ni koukli zblízka, svlékli ji do plavek a zakázali jakoukoli retuš!

Jak to dopadlo? Žádná celulitida ani gram tuku navíc. Katka však dodává, že to není jen dar přírody, musí na sobě makat. "Cvičím skoro každý den, nejím maso, jsem už od patnácti let vegetariánka. Před třemi lety mi přišli také na alergii na laktózu a lepek, takže se můj jídelníček ještě více omezil," řekla Super.cz Votavová.

Krásná Kateřina nám také přiznala, co je na ní umělého. "Mám jen o číslo zvětšené vnady, na jiném zákroku jsem nebyla, ani ho neplánuji. Žádné botoxy, přifouknutí. Ráda se směju a nelíbí se mi ženy, které se usmějí a ztuhne jim obličej," dodala krásná modelka na focení kalendáře na Kanárských ostrovech, kde vedle práce zbyl i čas na zábavu. A tak v plavkách mohla vyrazit k oceánu. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků