Tatiana Vilhelmová a Vojta Dyk

Tatiana Vilhelmová a Vojta Dyk Michaela Feuereislová

Vojtěch Dyk dostal na generálce charitativní akce hysteráka. Nenechal se fotit

Nepřehání to už? Vojtěch Dyk (34) se posledních pár let chová opravdu velmi zvláštně. Od té doby, co chodí s Tatianou Vilhelmovou, se rozpadla skupina Nightwork a zpěvákovi a herci v jednom se vůbec otočil život vzhůru nohama. Taky jako by přidal na nenávisti k novinářům. To, co ale předvedl v sobotu odpoledne na generálce na večerní přímý přenos šou Konta bariéry, opravdu už přesahuje všechny meze!

„Byli jsme akreditovaní na generálku pořadu, všichni o tom věděli, produkce, tiskové oddělení, vše bylo v pohodě. Pak ale ze zákulisí vykoukl Dyk a ten kyselý obličej bych vám nepřál vidět. Tvářil se, jako by polkl tři týdny mrtvou žábu nadívanou klíšťaty. Začátek zkoušky se protahoval, až nakonec přišla asistentka režiséra s tím, že se omlouvá, že ale Dyk odmítá vystoupit, dokud tam budou fotografové. Nevím, co mu přelétlo přes nos, z takové akce by vznikly jen pozitivní výstupy,“ řekl nám jeden z přítomných fotografů.

A zástupkyně České televize intormaci potvrzuje. „Ano, s panem Dykem byl velký problém. Překvapil všechny a mě také. Opravdu se velice všem novinářům omlouvám, s produkcí vše bylo domluvené a odsouhlasené. Nerozumím tomu, co se stalo,“ uvedla pro Super.cz specialistka PR České televize Aneta Veselská. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků