Kateřina Mátlová nazula svým tanečníkům boty na jehlách. Super.cz

Popová princezna Mátlová na sebe upozorňuje. Její tanečníci mají větší podpatky než ona sama

Zpěvačka Kate Mátl nastavila tímto nový trend nejen v České republice, ale i v zahraničí. Na propagaci svého nového alba Mono vystupují její tanečníci na dámských podpatcích, což je ve světě českého pěveckého šoubyznysu naprostá novinka.

Jedná se o světový trend. „Jsem moc ráda za tanečníka Filipa Jankoviče, který přijal mou nabídku na spolupráci a vytvořili jsme společně propracovanou unikátní show. Vzhledem k tomu, že i on má zkušenost ze zahraničí a spolupracoval s hvězdami, jako jsou Jessy J, Katy Perry, Kylie Minogue, je naše spojení dost plodné,” říká umělkyně, občanským jménem Kateřina Mátlová. V tom, že její mužský doprovod tančí na podpatcích, vidí zpěvačka jen výhody. „Je fajn, že jsem s klukama na stejné výškové úrovni. Muž na podpatcích má ladnější pohyb a musím říct, že se od nich hodně učím,” říká popová princezna.

Kate Mátl má za sebou v poslední době spoustu práce a začlenění elementu mužů na podpatcích je výsledkem dlouhé cesty a rozhodování. Vyprodukovala a nahrála zbrusu novou desku Mono, kde najdete i její aktuální nejúspěšnější singl, který nese název Stereo, v Německu střídá jeden koncert za druhým a 12. září ji čeká vystoupení v Maďarsku, kde bude stát po boku svého pěveckého kolegy a kamaráda DJ Boba.

Přestože většina jejích podzimních koncertů proběhne v Německu, připravila si popová princezna speciální událost také pro české fanoušky. Mimo jiné ji můžete 27. listopadu vidět v pražském klubu Roxy. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků