Jakub Vágner

Jakub Vágner Herminapress

Muži v jeho rodině plodí děti jako na běžícím pásu: Kdy rozšíří rybář Vágner svůj genetický kód?

11. září 2015 12:54

Otec Jakuba Vágnera (36), známý kapelník Karel Vágner, již stihl zplodit šest dětí. Nejstarší bratr nejslavnějšího českého rybáře Karel Vágner ml. je zase trojnásobným otcem, prvního Káju má z předchozího vztahu, Maxe a Bruna s modelkou Simonou Krainovou (45).

Kdy tedy Jakub začne pomýšlet na rozšíření vlastního genetického kódu? „Jelikož jsem v loňském roce byl devět měsíců mimo republiku, tak jsem si řekl, že když už máme tak krásné léto v Čechách, že si ho užiju tady. Kromě natáčení mám relativně dost dní sám pro sebe. Cestuju po naší vlasti a navštěvuju místa, která jsem měl vždycky rád a za poslední roky na ně nebyl čas,“ diplomaticky se vykroutil z našeho dotazu Vágner. Vzhledem k tomu, že Jakub trávil letošní léto sám, tak se zdá, že jeho vztah s přítelkyní Janou vzal za své.

Sportovní rybář a držitel mnoha rekordních úlovků na tiskovce dětského pořadu Déčko představil svůj nový pořad S Jakubem v přírodě. Jako milovník fauny i flóry dostal za úkol děti Aničku a Lvíčka naučit pohybovat se v přírodě. „Natáčení s dětmi bylo to nejlepší natáčení. Jsou to nejnáročnější diváci a také nejnáročnější lidi na place. Ale když je člověk zaujme, tak jsou to skvělí parťáci. Je mi líto, že natáčení skončilo,“ míní světoznámý sportovní rybář. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků