Eva Perkausová

Eva Perkausová Foto: Archiv Ev. Perkausové

Tajný přítel nejvyvinutější moderátorky Primy (21)? Chodí s dědečkem, který má fáro za tři mega!

Půvabná moderátorka TopStaru Eva Perkausová (27) nedávno prozradila, že má přítele, nechtěla o něm ale říct vůbec nic s tím, ať si na něj novináři uspořádají sami hon. Super.cz ví, o koho se jedná, a některé zprávy o jednačtyřicetiletém muži už uveřejnil. Teď přicházíme s dalšími. Je to dědeček!

Eva si uměla vybrat! Její druh vlastní podnik v Jesenici u Prahy. A nejen to. Nejde o prince na bílém koni, jak tvrdilo prsaté televizní „mluvítko“ se zásadními gramatickými potížemi, ani princ na bílém mercedesu, jak v nadsázce spekulovala naše redakce. Má ještě něco lepšího.

„Jezdí v černém Maserati Gran Turismo, které se nové kupovalo za tři milióny,“ dozvěděl se Super.cz od několika zdrojů.

S Evou se muž měl několikrát rozejít, snad kvůli jistým finančním nesrovnalostem, snad kvůli něčemu úplně jinému, ale vždy se zase dali zpátky dohromady. Kvůli ní je údajně také rozvedený s bývalou manželkou.

„Ten chlap má dvě děti a už je i dědečkem,“ říkají poslové zpráv z obce u Prahy.

Hodně informací přichází také na osobu maminky moderátorky, o níž se šuškají hodně zajímavé drby. Pokud se po prověření potvrdí, půjde o časovanou bombu!

Buď jak buď, stále se ukazuje, že Eva Perkausová je nejen krásná, ale pro Primu také atraktivní v tom, že má hodně pestrý život a patrně i minulost, přitahuje tak skandály a ty se lidem líbí. 

Kdo podle vás bude nový přítel Evy Perkausové?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků