Umělkyně a modelka Tali Lennox a fotograf Ian Jones se v sobotu vydali na plavbu po řece Hudson, která zřejmě skončí tragicky.

Umělkyně a modelka Tali Lennox a fotograf Ian Jones se v sobotu vydali na plavbu po řece Hudson, která zřejmě skončí tragicky. Profimedia.cz

Dcera známé zpěvačky přežila nehodu na kajaku. Jejího partnera v řece stále nenašli

Dvaadvacetiletá Tali Lennox, jež je dcerou skotské zpěvačky Annie Lennox (60) ze skupiny Eurytmics, měla i se svým partnerem, fotografem Ianem Jonesem, v sobotu nehodu na řece Hudson v New Yorku. Dvojice se podle svědků převrátila v kajaku. Zatímco Tali se oddělila od Jonese a posádce nedaleko plující lodi se ji podařilo vytáhnout z vody, její partner takové štěstí neměl a s velkou pravděpodobností nepřežil.

Pátrání po dvaatřicetiletém muži trvalo až do sobotního večera a pokračovalo znovu v neděli ráno po celý den. Přestože byla zapojena i helikoptéra, tělo se zatím nepodařilo najít.

Podle policie je pravděpodobné, že k nehodě, která se stala okolo desáté hodiny ranní nedaleko historické budovy Mills Mansion, přispěl alkohol. Práci potápěčům stěžuje i zdejší silný proud, který rovněž mohl být jednou z příčin nehody. Dvojice na sobě neměla záchranné vesty. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků