Khloé Kardashian chtěla nevěřícím Tomášům ukázat rozdíl mezi upravenou a původní verzí.

Khloé Kardashian chtěla nevěřícím Tomášům ukázat rozdíl mezi upravenou a původní verzí. Profimedia.cz

‚Těžkopádná‘ Kardashianka nikdy nebyla tak sexy: Nepřejícím poslala i neretušovanou verzi

Jednatřicetiletá Khloé Kardashian to mezi ostatními sestrami nikdy neměla snadné. Se svou urostlou 178 centimetrů vysokou postavou vypadala vedle mrňavých Kim a Kourtney vždy mnohem statnější. O nejmladších Kylie a Kendall ani nemluvě. Jenže Khloé šla do sebe a veškeré své tělesné přebytky každodenním posilováním buď shodila, nebo přeměnila ve svalovinu. I proto si ji možná na obálku nejnovějšího čísla vybral magazín Complex.

Aktuální formu ovšem Kardashiance mnozí nechtějí uvěřit. I proto nejspíš reakce nebyly takové, jaké si za své úsilí představovala. Všem anonymním internetovým kritikům tak Khloé poslala údajně neretušovanou verzi fotografie, která se objevila uvnitř čísla, a to pěkně v porovnání vedle sebe. A rozdíl je vskutku minimální, však posuďte sami.

„Tohle je pro všechny ty ‚hejtry‘ tam venku,“ vzkázala kritikům rozhodně Khloé. „Fotka nalevo je neretušovaná přímo z foťáku. Napravo je upravená verze. Ano, pokožka je hladší a stíny jsou pryč, ale pořád si myslím, že nalevo vypadám dobře i se všemi vadami,“ dodala. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků