Josef Vágner svou přítelkyni Marlen obdaroval skutečně originálním dárkem.

Josef Vágner svou přítelkyni Marlen obdaroval skutečně originálním dárkem. Foto: archiv J. Vágnera

Švagr Krainové překvapil svou přítelkyni originálním dárkem. Jakým?

10. září 2015 20:02

Mladý zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner pro své blízké vymýšlí hodně originální dárky. Zvlášť si dal záležet, když měl vymyslet narozeninový dárek pro svou přítelkyni Marlen. Kromě květin a čokolády ji Pepa naprosto šokoval. Nechal pro ni namalovat, respektive nakreslit obraz. A ne ledajaký.

„Chtěl jsem něco originálního, něco, co se nedá jen tak koupit, a co bude mít napořád. A pak jsem to vymyslel. S pomocí mého kamaráda a manažera jsme na to přišli a myslím, že moje drahá byla šokována. Tedy velmi příjemně. Jen jsem ale pár týdnů musel vydržet to neprásknout, než měla narozeniny. Měl jsem takové chvíle, že bych jí ten dárek nejraději dal hned. Ale vydržel jsem to,"  prozradil s úsměvem Pepa, který je nevlastním bratrem Karla Vágnera mladšího a tím pádem švagrem Simony Krainové.

Zpěvák, který momentálně účinkuje v několika muzikálech, koncertuje a nedávno dodělal druhou vysokou školu, pro svou milou nechal od malířky černobílých obrazů Michaely Žemličkové nakreslit portrét. Její obrazy jsou originální pro techniku takzvaně jedním tahem.

„Je to přímo ona, Marlenka. Běžně kreslím i dámu ve sklenici, ovšem tohle bylo přímo na zakázku a je v ní vtisknuta právě Pepova přítelkyně. Doufám, že se obraz líbil a udělal radost. Je mi vždy ctí, když mě někdo požádá o to, že by to chtěl pro někoho, koho má velmi rád, koho si váží a přeje si, aby to co nejvíce vystihovalo jeho samotného," svěřila se autorka unikátních obrazů, od níž mají obraz třeba Lucie Bílá, Radka Kovaříková, Zdeněk Troška, Jaroslav Dušek nebo ředitel Obecního domu Vlastimil Ježek a řady dalších. 

Jiří Čeladník , Super.cz

Zrušit